KONST / Litografier / Färglitografi 14278388
nr 1427 8388
May K Leon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 285/290. Färglitografi, bildmått: 34x43cm, yttermått inklusive ram: 53x62cm
May K Leon Laggarbo, svensk bildkonstnär född i Ljungby 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:45:33
25/10 19:40:33